انجام پروژه های معماری از ۰ تا ۱۰۰

طراحی , طراحی نقشه
تیر ۶, ۱۳۹۹
بازدید : 163 بازدید

انجام ۰ تا ۱۰۰ پروژه های معماری

پیش از هر چیز میرم سراغ اصل مطلب! پروژه های معماری بر ۲ نوع هستند: پروژه دانشجویی، پروژه اجرایی.

معرفی پروژه معماری دانشجویی

پروژه ی معماری دانشجویی همین طور که از  اسمش پیداست برای دانشجویان معماری می باشد این پروژه ها مربوط به واحدهای درسی  دانشجویان می باشد که به شرح زیر می باشند:

  1. پروژه های طراحی.
  2. پروژه های متره و برآورد.
  3. پروژه های نقشه برداری.
  4. پروژه روستا.
  5. انواع مقالات معماری.

پروژه های طراحی معماری مانند: طراحی مجتمع مسکونی، طراحی فضای سبز، طراحی بیمارستان، طراحی فرهنگ سرا، طراحی موزه و طراحی انواع ساختمان ها با کابری های مختلف. در این پروژه ها تمامی نقشه های معماری ترسیم می شوند به اضافه ترسیم حجم، طراحی نما، طراحی داخلی و ماکت سازی.

پروژه های متره و برآورد: به طور کلی محاسبات تمامی مراحل ساختمان سازی و محاسبه ی هزینه های آن با متره و برآورد انجام می شود.

پروژه های نقشه برداری: برای مشخص کردن موقعیت زمین ساختمان یا پروژه، مقدار شیب، دسترسی ها و ترسیم کروکی  استفاده می شود.

پروژه روستا: نحوه ساختمان سازی در روستا، به کارگیری اقلیم در بناها، این که چه نوع مصالحی در ساختمان های روستا استفاده می شود (مصالح بوم آور)، نحوه زندگی کردن مردم در روستا و امکانات آن از پروژه روستا استفاده می شود.

انواع مقالات معماری: همین طور که از اسمش پیداست، هر مقاله ای که به معماری، معماران و ساختمان سازی مربوط می شود.

معرفی پروژه های معماری دانشجویی

معرفی کامل پروژه معماری اجرایی

این مرحله برای ساختمان سازی استفاده می شوند، یعنی تمامی نقشه های اجرایی که شامل نقشه های فاز ۱  و فاز ۲  معماری است استفاده می شود. این نقشه ها شامل پلان یا نقشه ساختمان، نما، مقطع، جزئیات اجرایی، تیرریزی سقف، پلان موقعیت و شیب بندی و در آخر طراحی نما، طراحی داخلی می باشند.

این پروژه ها و نقشه ها بعد از ترسیم کامل به نظام مهندسی و شهرداری رفته و بعد از تاییدیه سازمان مربوطه اجازه ساخت ساز ساختمان داده می شود.

شما کاربران عزیز می توانید برای انجام کلیه پروژه های معماری چه دانشجویی و چه اجرایی سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۳۶۴۷۱۶۲۷۳ مهندس محمدی نسب.

9
امتیاز :
انجام پروژه های معماری از ۰ تا ۱۰۰
4.4 از 10 رای
دیدگاهتان را بنویسید

17 + 16 =