سایت پلان را چگونه طراحی کنیم؟

طراحی , طراحی نقشه
مهر ۴, ۱۳۹۹
بازدید : 46 بازدید

سایت پلان و توضیح کوتاهی در مورد آن

سایت پلان به طراحی فضای سبز اطراف ساختمان مانند حیاط ها میگویند و متاسفانه بسیاری این طراحی را مهم تلقی نمیکنند ولی باید بدانیم سایت پلانها از نظر زیبایی و همچنین مرزی میان ساختمان و محیط اطرافش ایجاد میکند که بسیار مهم بشمار میاید.سایت پلان

برای طراحی سایت پلان چه نکاتی را رعایت کنیم؟

برای طراحی یک ساختمان باید به شرایط محیطی واقلیمی آن ساختمان توجه بسیاری داشت. سایت  پلان به عوامل محیطی وابسته است و اگر به درستی طراحی شود میتوان به این عوامل پاسخ داد.

در طراحی سایت پلانها نیز همانند طراحی ساختمان ها میتوان از ایده ها و طراحی های نو و تازه استفاده بشود و متناسب با عملکرد آن ساختمان میتوان یک فضای سبز مناسب طراحی بشود یا بلعکس میتوان از ایده های فضای سبز در طراحی ساختمان نیز استفاده بشود.

سایت پلان

سایت پلانها با توجه به موقعیت و عملکرد آن میتوان متفاوت طراحی شود بطور مثال فضای سبز یک ساختمان اداری و با یک ساختمان مسکونی متفاوت است یا فضای سبز یک موزه کاملا میتواند متفاوت باشد و ما میتوانیم با طراحی خاص سایت پلانها هویت ساختمان را به بیننده برسانیم.

طراحان و معماران میدانند که سایت پلانها و پلانها دو جز جدا نشدنی از یکدیگر هستند که با خطوط و منحنی های کنار هم یک طرح زیبا و مرتبط با هم ارایه داد بطوری که هردو رساننده عملکرد به مخاطب هستند. سایت پلانها را میتوان با توجه به هندسه زمین و هندسه ساختمان طراحی کنیم تا به ایده مورد نظر برسیم و هماهنگی مورد نیاز بین محیط و فضای سبز و زمین و ساختمان ایجاد بشود.

سایت پلان

آیا پلان و سایت پلان را جداگانه طراحی کنیم؟

توصیه ما به شما دوستان این است که همراه با طراحی پلان ،سایت آن پلان نیز طراحی بشود زیرا میتوان بااستفاده از سایت پلان به پلان جهت و ایده دادو همچنین به مخاطبین جهت برای رسیدن به ساختمان را نشان میدهند درصورتی که این دو باهم پیش نرفتن میتوان سایت پلانها را جداگانه طراحی کنیم که به دو بخش لنداسکیپ و پلان بام میتوان طراحی کرد.

پلان و بام

آنالیز سایت پلان چیست؟

بسیاری این سوال برایشان پیش می آید که چرا قبل از طراحی باید سایت پلانها را آنالیز کنیم؟در جواب باید بگوییم که آنالیز سایت یکی از مهمترین کارها در طراحی است بصورتی که میتوان با آنالیز سایت به دسترسی ها ،عوامل محیطی مانند:وزش باد مطلوب و نامطلوب ،جهت نور خورشید ،آلودگی های صوتی و… را تشخیص داد . ما میتوانیم با توجه به این آنالیز طراحی مناسب و جهت قرارگیری ساختمان را تایین کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

آنالیز سایت

برای طراحی داخلی، طراحی نقشه و طراحی نما ساختمان می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت ما ثبت کنید!!

 

3
امتیاز :
سایت پلان را چگونه طراحی کنیم؟
5 از 2 رای
دیدگاهتان را بنویسید

17 + نوزده =